.

מדיניות שמירה על פרטיות

תקנון אתר חברת עידית שני:

** מסמך זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות אך מתייחס לגברים ונשים כאחד.

קניין רוחני

מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר לרבות, הטקסטים, הגרפיקה, התמונות, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי והעימוד שלהם באתר האינטרנט מוגנות ע"י זכויות יוצרים אשר בבעלותה המלאה של עידית שני.

אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של עידית שני בכתב ומראש. סימני המסחר ומודעות הפרסומת של מפרסמים באתר הם קניינם של מפרסמים אלה בלבד. גם בהם אין לעשות שימוש בלא הסכמת המפרסם בכתב ומראש.

הסימנים המופיעים באתר הינם סימני המסחר אשר נרשמו ע"י בעליהם, ואין לעשות בהם כל פעולה אשר עלולה לפגוע בזכויות הקניין של סימני המסחר.

קוקיס (Cookies)-

חברת עידית שני משתמשת ב "קוקיס" (cookies) קבצי מלל קטנים שמבקשים הרשאה להתמקם על כונן המחשב ומכשירים אחרים (טאבלט, סמארטפון וכו'). ברגע שניתנת ההרשאה, המידע שנאסף מאפשר את ניתוח המשתמשים באתר על מנת לספק לקהל לקוחותינו חווית משתמש טובה יותר. ה"קוקיס" מאפשרים ניווט קל ומעלים את רמת שביעות הרצון של המשתמש באתר. ניתן להשתמש ב"קוקיס" כדי לוודא שהמחשב שלך מקושר לעמודים הרלוונטיים עבורך.

אנו משתמשים ב"קוקיס" מצד שלישי באתר שלנו כדי לשפר את המוצרים והשירות שלנו. קובץ מסוג "קוקי" לא נותן לנו גישה למחשב שלך או מידע כלשהו לגבייך, חוץ מהמידע שאתה בוחר לשתף עמנו. אתה יכול לבחור לאשר, או לא לאשר את הקוקיס. רוב הדפדפנים יקבלו באופן אוטומטי את הקוקיס. כדי למנוע אחסון קוקיס בכונן שלך עליך לבחור באפשרות "אל תקבל קוקיס" בהגדרות הדפדפן שלך. תוכל להסיר בכל עת קוקיס מהמחשב שלך.

שים לב שה"קוקיס" הם ספציפיים לכל מחשב. אם תשתמש באתר דרך מחשב אחר, הגדרות ה"קוקיס" במחשב זה יחולו על הקוקיס של האתר.

בכך שאתה משתמש באתר של עידית שני, אתה מסכים לשימוש בקבצי ה"קוקיס". חלק ממאפייני האתר לא יוכלו לתפקד בלעדיהם.

שמירה על פרטיות

חברת עידית שני מתייחסת במלוא הרצינות לשמירה על פרטיותך ואבטחת נתוניך האישיים. אני לא אמסור או אמכור את נתונייך האישיים לצד שלישי, אלא אם כן תהיה לי ההרשאה ממך לעשות כך.

חברת עידית שני משתמשת בנתונים האישיים שלך למטרת הניהול הטכני של אתר האינטרנט, לניהול מערך הלקוחות, לצורך שאילתות לגבי מוצרים ולמטרות שיווק, בכל פעם בהתאם להיקף הנדרש.

אבטחת פרטיותך בעת ניתוח הנתונים האישיים חשובה לנו מאד והיא מהווה גורם חשוב בהליכים המסחריים שלנו. עיבוד הנתונים האישיים, הנקלטים בעת הביקור באתר שלנו, מתבצע על-פי הוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981.

העברת נתונים אישיים למוסדות ממלכתיים ולרשויות מתבצעת רק במקרים הבאים: (א) כאשר החוק במדינה מחייב זאת; (ב) על פי צו שיפוטי המורה על כך; או (ג) אם חברת עידית שני תעמוד בפני איום שינקטו נגדה הליכים משפטיים (אזרחיים או פליליים) בגין מעשים שביצעת באתר ואז תהא חברת עידית שני רשאית להעביר את פרטיך האישיים לצד הטוען שנפגע כתוצאה ממעשיך באתר.

חברת עידית שני אינה יכולה לאבטח את מערכות המידע וההתקשרות באופן מוחלט אשר ימנע חדירות בלתי מורשות ושימוש אסור במידע.חברת עידית שני לא תישא בכל אחריות במקרים של גילוי ושימוש במידע הנובעים מחדירות בלתי חוקיות.

אבטחת האתר
המידע שאתם מוסרים בעת ביצוע ההזמנה באתר, מועבר לשרת מוצפן. אנו משתמשים בנהלים קפדניים ותוכנות אבטחה על מנת למנוע גישה לא מורשית למידע רגיש כגון פרטי כרטיס אשראי כך שגם לאנשי שירות הלקוחות שלנו אין גישה לפרטי התשלום. בנוסף, לאחר ביצוע החיוב באשראי בגין הזמנה, פרטי האשראי שלכם נמחקים כליל מהמערכת שלנו.

בכך שאתה משתמש באתרנו, אתה מסכים לתקנון שמירה על הפרטיות ולשימוש בנתונייך האישיים שיאספו או יאופשרו על ידך, המתוארים בתקנון זה.

שינויים במדיניות הפרטיות

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות מעת לעת. במקרה שכזה, השינוי יעודכן במסמך זה ויפורסם באתר. שימושך באתר לאחר ביצוע השינויים ומתן ההודעה על כך, יעיד על הסכמתך לשינויים אלו, ועל כן אנו ממליצים לעיין במדיניות זו מעת לעת.

חופש הבחירה ודיוור

אנו מעוניינים לשלוח אליך מדי פעם מידע בדבר שירותיה ומוצריה של החברה במייל. מידע כזה ישוגר אליך אך ורק אם נתת את הסכמתך לכך בעת השימוש באתר ו/או עם הרשמתך לאחד השירותים המוצעים בו. בכל מקרה, בכל עת תוכל לבטל את הסכמתך דרך לחיצה על כפתור "מחק אותי מרשימת הדיוור" ובכך למנוע את המשך קבלת המידע.

הזכות לקבל מידע

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, הינך או מי מטעמך, רשאי לעיין במידע אודותיך אשר מצוי במאגר החברה ואף לבקש מאיתנו לתקן מידע זה אם אינו נכון, שלם או מדויק. כדי לממש זכות זו, יש לשלוח בקשה בכתב אל שירות הלקוחות שלנו לאימייל: iditshany@gmail.com 

שאלות, בקשות והערות

בכל עניין, שאלה ו/או בקשה, אנא פנו אלינו באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת - iditshany@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.